Doradztwo gospodarcze

Naszą misją jest umożliwienie Państwu skupienia się na tym co najważniejsze, czyli na pomysłach i rozwoju firmy. Oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych oraz pomoc  w pozyskiwaniu funduszy unijnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem koniecznej dokumentacji i przekazaniem jej odpowiednim instytucjom.

Sporządzanie umów dotyczących nowych spółek;
Rejestrację spółek prawa handlowego w trybie online
Rejestrację zmian w spółkach;
Sporządzanie aktów wewnętrznych w spółkach;
Sporządzanie umów wspólników;
Organizowanie Walnych Zgromadzeń oraz Zgromadzeń Wspólników, z uwzględnieniem obowiązujących zasad formalno-prawnych;
Opracowywanie dokumentów w związku z likwidacją lub rozwiązywaniem spółek;
Przekształcenia spółek.
Zawiadomienie odpowiednich organów o wyrejestrowaniu spółki;
Doradztwo walutowe zabezpieczeń
Opracowanie polityki walutowej zabezpieczeń
Pozyskiwanie Funduszy Unijnych
RODO, czyli ochrona danych osobowych

Przed założeniem działalności
Czy wiesz, że duża część przedsiębiorców zarejestrowała swoją działalność nie wiedząc o tym, że jednocześnie wybrała formę opodatkowania? Często niekorzystną dla planowanego biznesu. Inna część przedsiębiorców bazuje na doradztwie typu: „mój kolega też tak robi, a prowadzi podobny interes”.
24FK.PL oferuje Państwu profesjonalne doradztwo już od momentu podjęcia planów o założeniu działalności gospodarczej. Zapraszamy do rozmowy i dyskusji. A jeśli zostaniesz naszym klientem na dłużej – doradzimy dużo więcej.


Filozofia pracy
Wszystkie nasze działania opieramy na wiedzy, doświadczeniu i również zdrowym rozsądku. Lubimy dobrą inicjatywę i odważne podejście do tematów podatkowych. Jednocześnie dbając o bezpieczeństwo nie proponujemy, a wręcz odradzamy wątpliwe podatkowo rozwiązania, które wystawiają Państwa na wysokie ryzyko poniesienia szkody. Są inne możliwości i metody działań i możliwości podatkowych, które zagwarantują bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, a które opracujemy w każdym detalu.
Nasi Klienci, współpracujący z nami od wielu lat, cenią sobie, że zawsze mogą na nas liczyć, że zadane pytania nie pozostają bez odpowiedzi, a również to, że sami zadajemy pytania…

Kompleksowość działań
Pracujemy tak, aby do Państwa obowiązków należało tylko przekazanie dokumentów księgowych, i zapłata zobowiązań podatkowych. Wszystkie inne czynności mogą Państwo zlecić 24FK.PL
Rozliczenia i wszelkie kontakty z urzędem skarbowym i ZUS od momentu podjęcia współpracy będą leżały po naszej stronie.
Wspólnie ustalamy organizację, sposób wymiany dokumentów np. papierowa, elektroniczna, czy przez chmurę (cloud) oraz ustalamy Państwa potrzeby dotyczące obsługi działalności.

Rejestracja działalności gospodarczych
Jeszcze przed założeniem działalności gospodarczej zapraszamy na rozmowę. Proces zakładania działalności gospodarczej wymaga już w momencie rejestracji złożenia oświadczenia o wyborze formy opodatkowania, określenia momentu rozpoczęcia działalności, czy dokładnego wskazania czym działalność będzie się zajmować. Wielu podatników nieświadomie podejmuje w tym momencie szkodliwe dla siebie decyzje. Podpowiemy jak ich uniknąć i pomożemy wypełnić wniosek o rejestrację.

Gotowe spółki do sprzedaży
Dla osób potrzebujących szybko rozpocząć działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadamy w ofercie gotowe, już zarejestrowane spółki.
Wystarczy zacząć zarabiać pieniądze.


Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
Rejestracja spółki wymaga specjalistycznej wiedzy i oczywiście czasu. Jeśli nie chcą się Państwo przedzierać przez wszystkie prawne i organizacyjne szczegóły rejestracji spółki z o.o. – jesteśmy do dyspozycji. Biuro rachunkowe 24FK.PL przeprowadzi cały proces rejestracji spółki – od stworzenia umowy spółki aż po wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

E-biuro, czyli wirtualne biuro z siedzibą u NAS
Ulica Kalinowa 1A w Bielsku-Białej – pod tym adresem może mieścić się siedziba Państwa firmy. Nie muszą szukać Państwo drogiego biura na wynajem, szczególnie w początkowej fazie działalności może to być znaczące odciążenie finansowe powstającego start-up. Usługę kierujemy także do tych z Państwa którzy mają już sprawnie prosperujący biznes, ale z jakichkolwiek powodów chcieliby mieć lokalizację siedziby poza adresem zamieszkania. Zawsze odbieramy pocztę, koniec z awizami, a otrzymana korespondencja trafia to Państwa od razu w postaci skanu na wskazany adres e-mail.